- Nowy
Indeks: CALLEBAUT73
Marka: CALLEBAUT
1kg Dekoracja czekoladowa CHOCOLATE FLAKES DARK SMALL 1,5-2.7 mm SPLIT-4-D-E1-U68 Callebaut
10,80 zł / 100 g
Posypka cukrowa do dekoracji domowych słodyczy: tortów, babeczek, ciasteczek, lizaków i czego tylko zamarzysz! Maczek kakaowy, drobne kuleczki cukrowe do dekoracji. Gotowa do użycia posypka do ozdabiania wypieków i deserów. Uwaga! Rzeczywiste kolory posypek cukrowych mogą nieznacznie różnić się od wizualizacji ujętej na zdjęciach katalogowych produktu.
Seria posypek w postaci drobnych kuleczek cukrowych do dekorowania wyrobów cukierniczych. Dopracowane kolory, które idealnie uzupełnią domowe słodycze na każdą okazję. Idealne rozwiązanie, które pozwala na szybkie i efektowne udekorowanie domowych wypieków i deserów. Pozwalają na stworzenie oryginalnej dekoracji przy niewielkim nakładzie pracy. Doskonale sprawdzą się również do dekorowania lukrowanych ciasteczek i pierniczków. Maczek cukrowy, czyli drobne kuleczki o średnicy około 1-2 mm.
Kolorowa posypka cukrowa o chrupiącej konsystencji, do dekoracji cukierniczych. Wytwarzana na bazie cukru, co zapewnia długi termin przydatności do spożycia oraz uniwersalny słodki smak, który nie wpływa na smak dekorowanych wyrobów. Do barwienia posypek stosowane są wyłącznie bezpieczne do spożycia barwniki spożywcze. Posypki mają zdolność do pochłaniania wilgoci, dlatego należy je przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Barwniki spożywcze zastosowane w posypkach są wrażliwe na działanie światła słonecznego, które może powodować ich blaknięcie. Dlatego dla zachowania barwy i konsystencji posypek bardzo istotne są warunki ich przechowywania. Posypka cukrowa jest uniwersalna w zastosowaniu, doskonale sprawdzi się na każdą okazje. Będzie idealna do dekoracji: ciasteczek, pierniczków, babeczek, muffinek, tortów, deserów, wypieków, cake pops, pralin, trufli, czekolady, lodów oraz wielu innych słodkich wyrobów (a zwłaszcza tych z kremami i polewami). Posypki wykazują ograniczoną stabilność kolorów podczas dekorowania wyrobów mrożonych (w tym lodów). Posypki najlepiej nakładać na dekorowaną powierzchnię tuż przed podaniem!
Uwaga! Rzeczywiste kolory posypek cukrowych mogą nieznacznie różnić się od wizualizacji ujętej na zdjęciach katalogowych produktu.
Składniki: cukier, syrop glukozowy, dekstryna, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (6%), substancje glazurujące: wosk pszczeli żółty (E901), talk spożywczy, tłuszcz kokosowy.
Alergeny: produkt może zawierać śladowe ilości mleka, jaj, lecytyny sojowej, orzechów arachidowych i pozostałych orzechów oraz zboża zawierające gluten.
Ostrzeżenie: barwniki, które mogą mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci: tartrazyna (E102), żółcień chinolinowa (E104), żółcień pomarańczowa FCF (E110), azorubina (E122), czerwień koszenilowa (E124), czerwień allura (E129).
Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu; chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego (które może powodować blaknięcie koloru) i obcych zapachów; optymalna temperatura przechowywania to 15-25°C, maksymalna wilgotność względna to 65%; po każdym użyciu szczelnie zamknąć opakowanie.
Opakowanie | plastikowy słoiczek z nakrętką |
Masa netto | 75 g |
Rodzaj | maczek cukrowy, posypka dekoracyjna |
Kolor | brązowy |
Wymiary posypki | około 1-2 mm |
Skład mieszanki | kuleczki cukrowe |
Nazwa handlowa | Maczek cukrowy brąz kakaowy |
Przeznaczenie | produkt gotowy do użycia |
Zastosowanie | do dekoracji tortów, ciasteczek, babeczek, wypieków i deserów |
Smak | słodki |
Konsystencja | chrupiąca |
Powierzchnia | gładka |
Producent | Sweet Decor |
Dystrybutor | Sempre Group |
Kraj produkcji | Wyprodukowano w UE |
Przybliżona wartość odżywcza w 100 gramach produktu: | |
Wartość energetyczna | 1657 kJ / 390 kcal |
Tłuszcz | 0.0 g |
w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0.0 g |
Węglowodany | 97.4 g |
w tym cukry | 94.7 g |
Białko | 0.0 g |
Sól | 0.0 g |
Indeks: CALLEBAUT73
Marka: CALLEBAUT
Indeks: DIJO06
Marka: DIJO FUN&FOOD
Uniwersalna w zastosowaniu czekoladowa posypka dekoracyjna. Błyszczące i chrupiące pałeczki cukrowe o intensywnym smaku kakao.
Indeks: MONALISA92
Marka: MONA LISA
Dekoracyjna, błyszcząca posypka w kształcie pałeczek wykonana z mlecznej belgijskiej czekolady. Idealnie sprawdzi się do różnego rodzaju słodkich kreacji.
Indeks: CARGIL01
Uniwersalna w zastosowaniu czekoladowa posypka dekoracyjna. Błyszczące i chrupiące płatki o nieregularnym kształcie i intensywnym smaku kakao.
Indeks: INNE47
Marka: SEMPRE
Uniwersalna w zastosowaniu czekoladowa posypka dekoracyjna. Błyszczące i chrupiące płatki o nieregularnym kształcie i intensywnym smaku mlecznej czekolady.
Indeks: INNE60
Marka: SEMPRE
Chrupiące kuleczki ryżowe w polewie z białej czekolady. Chrupiąca posypka dekoracyjna do urozmaicania i ozdabiania wypieków i deserów. Chrupiące kuleczki czekoladowe do dekoracji lodów, tabliczek czekolady, pralin, trufli, lizaków z ciasta, nowoczesnych monoporcji i wielu innych zastosowań.
Indeks: INNE61
Marka: SEMPRE
Chrupiące kuleczki ryżowe w polewie z czekolady deserowej. Chrupiąca posypka dekoracyjna do urozmaicania i ozdabiania wypieków i deserów. Chrupiące kuleczki czekoladowe do dekoracji lodów, tabliczek czekolady, pralin, trufli, lizaków z ciasta, nowoczesnych monoporcji i wielu innych zastosowań.